Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Více než jen zisk

Profielnorm East věří, že je důležíté také podporovat lidi v nouzi. Díváme se za hranice pouhého vytváření zisku a podporujeme různé charitativní organizace.

Profielnorm jde dále než jen za ziskem

Profielnorm věří, že je důležité podporovat také lidi v nouzi. Z tohoto důvodu podporujeme několik charitativních organizací. Jednou z charitativních organizací je Missionary Aviation Fellowship (MAF). Tato organizace poskytuje pomoc a přináší evangelium lidem v těžko dostupných oblastech.
 

Proč Missionary Aviation Fellowship?


MAF je tu pro lidi, kteří žijí v odlehlých oblastech. Se 130 letadly a komunikačními prostředky je MAF zpřístupňuje pro nouzovou pomoc a evangelium. Více než 1 000 (pomocných) organizací pracuje rychleji, efektivněji a bezpečněji díky MAF. Každých 5 minut vzlétne letadlo někam do světa, aby nabídlo pomoc.
 

Každá vteřina se počítá


Lidé spoléhají na MAF v případě katastrofy, epidemie nebo lékařské pohotovosti. Silnice jsou často špatné a nebo neprůjezdné v období dešťů, proto je nutné, aby MAF létal do těchto destinací. Vesnice jsou od sebe daleko nebo dokonce nejsou přístupné po silnicicích. MAF pak přeletí nad ním. Navíc 9hodinová jízda odpovídá 45minutovému letu letadlem MAF. Riziko útoků nebo loupeží je také velmi vysoké a činí silniční dopravu rizikovou. Ze všech těchto důvodů lidé volí MAF. MAF věří, že ke všem lidem by se měla dostat Boží láska.

Jako největší nezisková letecká společnost si MAF klade za cíl pomáhat všem tam, kde je obtížné získat pomoc a zboží. MAF to provádí ve vzduchu, nad silnicemi a nad vodou. Pomoc by měla být dostupná pro každého a nikdo by neměl být nedosažitelný. To je to, co MAF znamená.

MAF měla letadla, která jsou nasazena ve 30 různých zemích, kde je poskytována podpora organizacím poskytujícím pomoc. S letadly, technologiemi, komunikací a lékařskými specialisty zpřístupňují nedosažitelné a nabízejí rady a podporu v oblastech, kde to není samozřejmé.

Profielnorm podporuje 6 MAF rodin v zahraničí. Profielnorm navíc každoročně podporuje různé individuální projekty.
 

Jiné charitativní organizace


Kromě MAF podporuje Profielnorm také další charitativní organizace. Podporujeme například Woord & Daad a Christians for Israel.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo