Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Udržitelnost

Profielnorm East neustále pracuje na udržitelnosti. Přebíráme odpovědnost za efekty našich obchodních aktivit. Díky vědomým rozhodnutím usilujeme o rovnováhu mezi planetou, lidmi a ziskem.

Profielnorm společenské odpovědnosti společnosti

Přebíráme odpovědnost za dopady našich obchodních aktivit.
Díky vědomým rozhodnutím usilujeme o rovnováhu mezi lidmi, planetou a ziskem. Profilový standard nese odpovědnost za společnost prostřednictvím společenské odpovědnosti firem.
 

Cirkulární výroba


Cirkulární výroba je o chytrém využití surovin, produktů a zboží. Je to cyklus, ve kterém lze produkty znovu použít. Profielnorm si je vědom možností a výhod cirkulární výroby a věnuje tomu velkou pozornost. Použité produkty (jako ocel a dřevo) jsou plně znovupoužitelné. Profielnorm vyrábí pouze požadovaný materiál pro mezipatro, což znamená, že nemáme prakticky žádný odpad. Pokud nějaké dřevo zůstane ve výrobním procesu, recyklujeme ho ve vlastních továrnách.
 

FSC dřevo


Můžeme také dodat nejkulatější stavební materiál, dřevo FSC, pro vaše mezipatro. FSC (Forest Stewardship Council) je mezinárodní organizace zavázaná k ochraně a odpovědnému hospodaření s lesy po celém světě. Naše mezipodlahy jsou k dispozici s FSC dřevem.
 

Udržitelnost v Profielnorm


Neustále pracujeme na tom, aby byla udržitelnější. Střecha naší provozovny na Slabbecoornweg v Tholenu je plně vybavena solárními panely. Solární panely představují způsob výroby energie šetrným k životnímu prostředí. Kromě toho děláme vše pro to, aby byly dopravní pohyby udržitelnější. Optimalizací logistického procesu se snažíme minimalizovat počet přeprav.
 

Velmi přizpůsobitelné


Naše mezipodlahy jsou vysoce přizpůsobivé a mají možnost demontáže. Mezipata lze snadno rozložit, recyklovat a přemístit. Tímto způsobem můžeme růst s vámi, snadno renovovat, přesouvat mezipatra, znovu je používat a recyklovat. Používáme také válcování za studena. Důležitou výhodou válcování za studena ve srovnání s válcováním za tepla je to, že procento odpadu z role pásové oceli je menší než 2 %. S ocelí válcovanou za tepla pracujeme s pevnou délkou (kterou si následně ořežete), zatímco u oceli válcované za studena používáme roli pásové oceli. Dokážete si představit, že mnohem více odpadu vzniká tím, že si jej sami upravíte válcováním za tepla. Minimalizujeme emise.
 

Budování BREEAM


BREEAM je certifikační metodou pro udržitelně vybudované prostředí od roku 2009. Pomocí této metody lze projekty posuzovat z hlediska integrální udržitelnosti. BREEAM znamená udržitelný, nákladově efektivní, zdravý a odolný vůči budoucnosti.
 

Profielnorm a BREAAM budování


Celosvětově je BREAAM nejrozšířenější značkou udržitelnosti. Profielnorm může postavit vaše mezipatro BREEAM-Proof. Se stavbou dle této certifikace máme zkušenosti. Mezipatro podle této certifikace vyžaduje zvláštní úsilí, protože na vaše mezipatro jsou kladeny větší nároky.
 

Zajímají vás možnosti mezipatra s certifikací BREAAM?


Zajímá vás, jaké jsou možnosti mezipatra s certifikací BREEAM? Naši odborníci vám rádi pomohou! Neváhejte nás kontaktovat a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Od osobního poradenství a návrhu až po profesionální instalaci: postaráme se o to za vás a nadále inovujeme a vyvíjíme.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo