Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

BUDOVÁNÍ DŮVĚRY

Jako rodinná firma nabízí Profielnorm inovativní řešení nedostatku skladovacích prostor ve vašich obchodních prostorách. Vyvíjíme, vyrábíme a montujeme mezipatra.

Více informací

PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE

Profielnorm East je předním výrobcem mezipater v Evropě. Díky našim vlastním moderním továrnám bude vaše mezipatro šité na míru.

Více informací

Více jak 2.000 projektů ročně

Každý rok dodáváme více než 2 000 nových projektů po celé Evropě i mimo ni. Kupte si mezipatro přímo v továrně.

Více informací

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ RODINĚ

Máte zájem o Profielnorm jako zaměstnavatele? Stále hledáme nové talenty!

Přečtěte si více

Dáme Prostor

vašemu

businessu

Profielnorm East je předním výrobcem mezipater a ocelových profilů tvářených za studena.

Profielnorm East se vyznačuje inovativními řešeními na míru a certifikovaným výrobním procesem.

Od osobního poradenství a návrhu až po profesionální instalaci, Profielnorm East poskytuje požadované mezipatro. Díky rozsáhlému inženýrskému oddělení má společnost Profielnorm East znalosti pro profesionální a udržitelnou realizaci vašeho projektu. Objevte dokončené projekty pomocí tlačítka níže.

Případové studie
Nová kancelář pro Profielnorm East

Třípatrový mezanin se systémovou integrací


Spolu s výstavbou nového objektu a modernizací celé skladové struktury se klient rozhodl dále rozšířit dostupnou plochu o 1700 m2, kde bylo v přesně vyměřených intervalech umístěno více než 1000 sekcí policových regálů. Vše bylo integrováno s dopravníkovými systémy.

Zapojení Profielnormu do fáze návrhu podlahy umožnilo snížit náklady spojené s její přípravou a maximalizovat prostor dostupný pod plošinou.
Zobrazit celý příběh

Mezipatro ve Wałbrzychu - další prostor pro uložení komponentů


Pro našeho klienta jsme navrhli a dodali kompletní skladové mezipatro, kde je uloženo cca 5000 různých komponentů a podsestav pro výrobu unikátních tříkolových kol s elektrickým pohonem.

Získaný další prostor umožnil snadnou instalaci pod podestou a optimalizaci úložného prostoru pro hotový výrobek.
Zobrazit celý příběh

Systémová integrace mezipatra ve 3 halách


Pro společnost zabývající se řešením dodavatelského řetězce jsme dodali mnoho různých konstrukcí pro nové, ultramoderní distribuční centrum, které skladuje 150 000 různých předmětů, převážně parfémů.

Budova má plochu 38 000 m2. V budově je implementováno zhruba osm kilometrů dopravníků, které jdou nahoru a pod naše konstrukce.

Společnost Profielnorm dodala pro tento projekt 6 na míru šitých systémových integračních mezaninů. Tyto mezipatra jsou pro našeho zákazníka instalovány ve 3 různých halách.
Zobrazit celý příběh

3 různé projekty, 1 řešení mezaninové podlahy


Pro tyto tři zákazníky, z nichž dva jsou aktivní v módní logistice a druhý v obecné logistice třetích stran, jsme čelili stejné výzvě.

Všechny projekty byly na zelené louce a všechny zúčastněné strany kladly důraz na mezipatro s velkými rozpětími. To má v jejich každodenním podnikání obrovské výhody.

Po konzultaci se zákazníkem a jeho příslušnými konzultanty jsme došli k rozpětí ve směru hlavního paprsku přes 11 metrů. Rozpětí v ostatních směrech byla až šest metrů. Měli jsme 1 řešení mezaninové podlahy pro 3 různé zákazníky.
Zobrazit celý příběh

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo