Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Využijte svůj prostor pro podnikání na maximum

Mezipatro je skvělý systém, jak optimálně využít prostor ve vašich prostorech. Stěhování, rozšiřování a renovace již nejsou nutny s pomocí mezipatra od Profielnorm East.

Mezipatro pro vaše
obchodní prostory

Hledáte způsob, jak co nejlépe využít svůj obchodní prostor? Potřebujete více prostoru a uvažujete o koupi či pronájmu větší komerční nemovitosti? Často je mnohem levnější rozšířit vaši stávající budovu o mezipatro. Zdvojnásobení počtu dostupných metrů čtverečních pomocí mezipatra a stěhování již nebude nutné.
 

Co je mezipatro?


Mezipatro je samonosná ocelová konstrukce, která je postavena mezi dvěma podlažími a může se skládat z několika podlaží. Pro mezipatro se používají různé termíny, včetně mezzaninu, podesty nebo ocelová konstrukce.
Pomocí kurzoru přejděte na jednotlivé prvky a kliknutím zobrazíte další informace.

Výhody mezipatra od Profielnorm East

1
Cena mezipatra
Cena mezipatra závisí na vaší specifikaci, zajistíme přizpůsobení. Standardní mezipatro od Profielnorm je k dispozici od 80 EUR za metr čtvereční, bez DPH.Užijte naš kalkulátor pro vase mezipatro.
2
Doba návratnosti mezipatra
Doba návratnosti mezipatra je méně než 2 roky. Porovnejte to s náklady na rekonstruci nebo s náklady na přestěhování do jiné komerční nemovitosti.
3
Flexibilita s mezipatrem
Mezipatro je velmi flexibilní product v mnoha ohledech. Můžete si zvolit další rozšíření, přesun či případně dočasné uložení.
4
Celý process je pod naším vlastním vedením v Profielnorm East
Profielnorm East se za vás postara o celý proces: od osobního poradenství až po instalaci vašeho nového mezipatra. Máme vlastní továrny a rozsáhlé inženýrské oddělení. Naši kvalifikovaní technici vám nainstalují mezipatro. Během procesu jeden z našich projektových manažerů zajišťuje, že vše běží hladce a dle vašich přání.
5
Více místa rychla a jednoduše
V relativně krátkém čase můžete vytvořit více prostoru ve svých obchodních prostorách. Pokud to prostor ve vaší komerční budově dovolí, můžete se dokonce rozhodnout pro vícepatrové mezipatro. Stěhování do nových provozoven nebo rekonstrukce již nejsou.

Vaše nové mezipatro na míru


Žádná komerční budova není stejná a chápeme, že máte jiné potřeby než společnost vedle. Proto jsou všechna mezipatra v Profielnorm East vyráběna na míru. Na základě vaší specifikace se pustíme do práce a vypracujeme vhodný a osobní návrh. Existuje mnoho otázek, které hrají roli, jako např:
  • Jaká je nosnost podlahy (kg/m2) vašeho mezipatra? Vyrábíme mezipatra až s nosností podlahy 4,000 kg/m2.
  • V jaké barvě RAL si přejete mezipatro dodat? Touto cestou bude vaše mezipatro v souladu s vaší firmou.
  • Jaké schody a zábradlí chcete přidat? Například, vyberte si schodiště vhodná pro děti nebo zábradlí vhodné pro děti do vašeho showroomu.
  • Jaká je požadovana povrchová úprava podlahy pro mezipatro? Výběr z různých typů dřevotřískových desek.
  • Chcete přidat řešení pro manipulaci s paletami? Aby bylo zboží uskladněno co nejrychleji a bezpečně: paletový regal s bezpečnostním řetězem, otočná brána nebo křídlová brána se samozavíracími dveřmi.

Osobní poradenství nebo přímý cenový návrh vašeho mezipatra


Zajímá vás, co můžeme udělat pro vaše podnikání? Neváhejte se obrátit na naše profesionály pro osobní poradenství nebo použijte naši kalkulačku a vyžádejte si osobní cenovou nabídku. Společnost Profielnorm navrhuje, vyrábí a instaluje mezipatře.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo