Zvolte si jazyk

PROFIELNORM NÁVRHUJE, VYRÁBÍ A

INSTALUJE MEZANINY
 

Novinky a historie

Speciální Profielnorm projekt

V letošním roce jsme dokončili fantastický projekt pro významného mezinárodního zákazníka na podporu plně automatizovaného toku procesu objednávek. Na mezipatře je umístěn třídič, který zajišťuje balení zboží zákazníka.
2022

Profielnorm je opět plně certifikován

Profielnorm je opět plně certifikován. Nedávno jsme úspěšně dokončili roční audit pro ISO 9001 a ISO 45001. Certifikát ISO 45001 je nástupcem certifikátu OHSAS 18001. Více informací o certifikacích Profilnorm? Více informací najdete na této stránce.

Kratší dodací lhůty a větší flexibilita díky naší vlastní lince práškového lakování

Společnost Profielnorm nedávno nainstalovala plně automatickou linku na práškové lakování v jedné ze svých továren v nizozemském Tholenu. Díky této nové lakovací lince máme i proces lakování ve vlastních rukou a můžeme urychlit a optimalizovat výrobní proces.

Naor Gilon navštíví Profielnorm v Tholenu

V úterý 9. března 2021 jsme v Tholenu přivítali izraelského velvyslance Naora Gilona.

Během prohlídky jsme mu ukázali náš automatizovaný návrh a výrobní proces a navštívili jsme naši moderní továrnu s charakteristickými ocelovými profily tvářenými za studena pro naše mezipatra.
2021
Productie straat | Profielnorm
 Používáme cookies, abychom zajistili optimální fungování naší stránky. Další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů a souborů cookie:  
© 2022 Profielnorm B.V.
Realizace: ProAutNorm B.V.