Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Bezpečnost především

Kvalita a bezpečnost jsou nejvýšší prioritou naší společnosti. Mezipatra, která dodávame, jsou vystavena vysokému zatížení. Lidé pracují pod, na a kolem těchto konstrukcí.

Certifikace mezipater od Profielnorm East

Kvalita a bezpečnost jsou ve společnosti Profielnorm East prvořadé. Mezipatra, která dodáváme, jsou vystavena vysokému zatížení, kromě toho lidé pracují pod, na a kolem mezipatra. To zajišťuje, že kvalita a bezpečnost mezipater mají nebývalý význam. Profielnorm vám dodává vysoce kvalitní a bezpečná mezipatra. Čtěte dále a zjistěte, jaké certifikáty společnost Profielnorm získala pro splnění předpisů a bezpečnostních požadavků.
 

The CE Certifikaty pro podlahové systémy


Dne 1. července 2014 byl společnosti Profielnorm udělen certifikát CE pro výrobu a dodávku podlahových systémů dle norem NEN-EN 1090. Získáním tohoto certifikátu jsme udělali opradu důležitý krok v zajištění kvality, protože od 1. července 2014 splňujeme zákonné požadavky pro dodávání našich výrobků dle norem CE v souladu s NEN-EN 1090.
 

Kvalitativní svařování


Svařování našich ocelových konstrukcí je certifikováno dle ISO-3834-3. Tento požadavek na kvalitu stanovuje standardní požadavky na kvalitu pro tavné svařování kovů v dílnách a na stavbách. To pro vás znamená, že máte další záruku kvality našeho produktu. Od nynějška jsou naše výrobky jasně označeny značkou CE.
 

Certifikace ISO 9001 pro Profielnorm


ISO 9001 je celosvětově uznávaný standard v řízení kvality a odráží se v celém obchodním procesu. ISO 9001 je měřítkem spolehlivosti a transparentnosti na trhu. Společnost Profielnorm získala certifikát ISO 9001, který je synonymem pro obecnou kvalitu obchodních procesů. Jinými slovy, Profielnorm bere kvalitu velmi vážně.
 

ISO 45001 Certifikace


Profielnorm je také držitelem certifikátu ISO 45001, nástupce certifikátu OHSAS 18001 (řada hodnocení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci). Jde o mezinárodní standard pro řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Na základě tohoto certifikátu lze prokázat, že pracovní podmínky organizace jsou dobře regulovány a že byla inventarizována a vyhodnocena rizika BOZP. Navíc ukazuje, že zaměstnanci jsou povzbuzováni k tomu, aby se poučili ze zkušeností. Certifikát je obecně uznávaným a je široce používán.
 

Certifikát ISO 14001 pro udržitelnost


Od roku 2023 má Profielnorm také certifikát ISO 14001. Tento certifikát představuje mezinárodní standard s požadavky na systém environmentálního managementu.
Získání tohoto certifikátu ukazuje, že společnost Profielnorm vyvinula vhodnou environmentální politiku a přesně zaručuje její provádění. Profielnorm neustále pracuje na zlepšování výkonu a ochraně životního prostředí nebo jeho dopadu na životní prostředí.
 

Máte dotazy ohledně certifikátů Profielnorm?


Je zřejmé, že společnost Profielnorm vynakládá veškeré úsilí, aby zaručila kvalitu a bezpečnost; hodnoty, které mají prvořadý význam. Profielnorm zajišťuje, že vaše mezipatra vyrobená na míru splní vaše požadavky i mezinárodní požadavky. Máte dotazy ohledně certifikátů Profielnorm nebo vás zajímá, co pro vás můžeme udělat? Neváhejte nás kontaktovat, naši zaměstnanci vám rádi pomohou!

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo