Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Technologický lídr

Profielnorm East je technologickým lídrem v oblasti mezipodlah. Náš výzkumný a vývojový tým neustále pracuje na produktových inovacích a technologickém vývoji.

Inovace

Profielnorm East je technologickým lídrem mezipodlah. Náš vlastní a výzkumný tým neustálace pracuje na produktových inovacích a technologickém vývoji. Je velmi důležíté, aby náš produkt zůstal aktuální a abychom vám nabídli příležitost uplatnit nové technologie a možný vývoj na vašem novém mezipatru. Kromě toho i optimalizujeme naše procesy, abychom vám poskytli ty nejlepší možné služby.
 

Seznamte se s naším týmem pro výzkum a vývoj


Náš tým pro výzkum a vývoj je každodenně zaneprázdněn vývojem našich mezipater. Chtěli byste vědět více? Pro více informací neváhejte kontaktovat naše odborníky.
 

Inovace produktů pro mezipatra


Profielnorm East vždy dovává řešení šitá na míru. Všechny naše mezipodlahy jsou vyráběna dle vašich požadavků, můžete si poskládat vaše mezipatro dle vašich potřeb a speficikací. Abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší možné služby, náš výzkumný a vývojový tým pracuje na produktových inovacích pro naše mezipatra. Jedno z našich nejnovějších a nedávno představených produktových novinek je možnost přidat LED osvětlení do zábradlí. Jedinečný doplňek pro vaše mezipatro, který může nabídnout hned několik výhod. Myslete na luxusní vzhled vašich obchodních prostor, atmosféru a zvýšenou bezpečnost díky tomuto doplňku.
 

Optimalizace procesů


Profielnorm East má celý proces pro vaše mezipatro ve vlastních rukou. Zařídíme za vás vše, od osobního poradenství až po odbornou montáž. Profielnorm má v současné době dvě pobočky s továrnami v nizozemském Tholenu. Děláme vše co je v našich silách, abychom naše procesy dále optimalizovali. Nedávno jsme instalovali plně automatickou linku určenou pro práškové lakování v naší továrně v Tholenu. Díky této nové lakovací lince nyní zajišťujeme lakování i interně a můžeme tak urychlit celkový proces výroby.
 

Unikátní a interně vyvinutý konfigurátor


PRN-Group je mezinárodní organizace, která zahrnuje několik společností. Jednou z těchto společností je ProAutNorm, která se specializuje na vývoj zakázkového softwaru pro automatizaci procesů. Systémy, které používáme, jsou jedinečné a vyvinuté kompletně interně, například konfigurátor, který používáme pro naše žádosti o cenovou nabídku. Den co den pracujeme na vylepšeních a optimalizacích, abychom optimálně vyhovovali vašim potřebám.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo