Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Budování důvěry

Profielnorm East znamená BUDOVÁNÍ DŮVĚRY. Budování důvěry je pro Profielnorm East typické a slouží jako základní stavební kámen pro celou organizaci.

Poslání a vize

Poslání společnosti Profielnorm


Profielnorm znamená Budování důvěry, což je i naše poslání. Budování důvěry je typické pro Profielnorm a je užíváno napříč celou organizací.

Naše mezipatra jsou inovativní, vysoce kvalitní a vyráběné společensky odpovědným a udržitelným způsobem. To znamená, že v maximální možné míře zohledňujeme sociální dopady naší činnosti. Přečtěte si zde více o společenské odpovědnosti společnosti Profielnorm.

Budování důvěry také reprezentuje Profielnorm jako rodinný podnik se svými zaměstnanci. Jako jedna rodina a jeden tým pracujeme společně na tom nejlepším řešení pro vaše podnikání. V současné době ve firmě pracuje jak první, tak druhá generace rodiny. Profielnorm reprezentuje vysoce kvalitní a inovativní mezipatra.

S našimi partnery navíc usilujeme o budování důvěry. Již 25 let budujeme důvěru s partnery. Výsledkem jsou dlouhodobé a trvalé vztahy, které přispívají k zárukám, které I vám můžeme nabídnout.
 

Vize Profielnorm


Součástí poslání je i vize: za čím jdeme a jaký je náš cíl? Vize společnosti Profielnorm je být jedním z předních evropských výrobců mezipater. Cílem je být 3 top lídrem na trhu jako produktový specialista na mezipatra v Evropě. Celý proces máme pod jednou střechou, a tak vám můžeme zcela odlehčit. To nám umožňuje snadnou výměnu. Dodáme vaše mezipatro zcela na základě vaší specifikace a požadavků.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo