Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.

3 různé projekty, 1 řešení mezaninové podlahy

Rychlá fakta:
  • Mezipatrová plocha: 5 235 m2 / 5 799 m2 / 9 265 m2
  • 300 kg/m2 (sekundární nosníky jsou dimenzovány na 500 kg/m2)
  • Až >9 metrů - 2 mezaninové úrovně

Výzva:

Tito tři zákazníci v oblasti módní logistiky a obecné logistiky třetích stran čelili stejné výzvě. Všechny tyto projekty byly na zelené louce a zákazníci kladli důraz na projekt mezipatra s velkými rozpětími, kvůli obrovským výhodám v každodenním podnikání.

Naše řešení

Po konzultaci se zákazníkem a jeho příslušnými konzultanty jsme došli k rozpětí ve směru hlavního paprsku přes 11 metrů. Rozpětí ve směru sekundárního paprsku bylo až šest metrů. Toto rozpětí a zatížení mají určitý závažný dopad na podlahovou desku.

Vedle toho jsme přišli s dalším inteligentním řešením: způsobem, jakým jsme integrovali sprinklerový systém do konstrukce mezipatra. Typickým řešením pro sprinklerové systémy je připojení pod ocelovou konstrukci. To má některé výhody z hlediska doby instalace a složitosti. Na druhou stranu to způsobuje ztrátu volné výšky pod mezipatrem a větší náraz v případě kolize vysokozdvižného vozíku. Společně se zákazníkem a dodavatelem postřikovačů jsme našli řešení, jak prostrčit potrubí skrz naši hlavní nosnou konstrukci, místo pod ní. To vyžadovalo speciální design našeho děrovacího vzoru v našich profilech a jiné pořadí ve výrobě. Celkově jsme implementovali zcela dostačující řešení bez dopadu na volnou výšku a bezpečnější řešení z hlediska možné kolize s vysokozdvižnými vozíky.
Johan Bazen | CCO

Masivní integrace zatížení sloupů


Zavolejte naši „party to go“, abychom integrovali toto masivní zatížení sloupů do návrhu budovy. Tři různé společnosti s různými projekty. Jsme hrdí na realizaci těchto tří mezaninů.

- Johan Bazen,
CCO

Jak podpořit zákazníky jedinečným řešením mezipatra


Pro tyto tři zákazníky, z nichž dva jsou aktivní v módní logistice a druhý v obecné logistice třetích stran, jsme čelili stejné výzvě. Všechny projekty byly na zelené louce a všechny zúčastněné strany kladly důraz na mezipatro s velkými rozpětími. To má některé obrovské výhody v každodenním podnikání.

Po konzultaci se zákazníkem a jeho příslušnými konzultanty jsme došli k rozpětí ve směru hlavního paprsku přes 11 metrů. Rozpětí v ostatních směrech byla až šest metrů. Toto rozpětí a zatížení mají určitý závažný dopad na podlahovou desku. Tím, že jsme byli součástí počátečního inženýrství podlahových desek, jsme mohli přijít s řešením, které unese zatížení až 60 tun na sloup.

Dalším inteligentním řešením je způsob, jakým jsme zavlažovací systém integrovali do mezipatrové konstrukce. Typickým řešením je připojení sprinklerového systému pod sekundární nosníky.

Zde jsme použili vzor děrování v hlavních nosnících, aby se trubky dostaly skrz náš mezipatrový systém. V naší konstrukční fázi byly všechny různé hlavní nosníky umístěny do podobné linie, aby se získal volný průchod funkčních otvorů. To vyžadovalo podrobné strojní inženýrství, aby se to dalo seřadit.

Typické řešení ztužení v systémech mezipodlahy je s příčnými ztužidly. Pro zachování jedinečných rozpětí 11 metrů jsme zkonstruovali portálové řešení, které zákazníkovi umožňuje volný přístup ve směru 11 metrů, bez jakéhokoli blokovacího prvku.

Podívejte se na tyto projekty mezipater na fotografiích níže. Hledáte řešení na míru pro vaši firmu? Neváhejte nás kontaktovat pro osobní radu nebo si přímo vyžádejte cenovou nabídku online. Navrhneme, vyrobíme a namontujeme vaše nové mezipatro.
Zeď slávy

Máte zájem o více fotografií různých projektů? Podívejte se na naši zeď slávy! Ukážeme vám více fotografií nedávno realizovaných projektů v tomto sektoru a dalších sektorech.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo