Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.

MEZIPATRA PRO JEDNOTKY

Stručná fakta:
  • Celkem 387 m2
  • Nosnost až 500 kg/m2
  • Mezipatra pro sedm různých jednotek
  • Práškový lak v barvě RAL 9002

Výzva:

Klient investoval do prostoru o rozloze 387 m2, ve kterém chtěl realizovat řadu jednotek, které chtěl pronajímat. Přáním zákazníka bylo, aby počet metrů čtverečních byl pro potenciální nájemce co nejatraktivnější. Tento zákazník nás našel online a kontaktoval nás. Náš kolega Ernst navštívil zákazníka za účelem počáteční inventury. Na místě se ukázalo, že je třeba vzít v úvahu řadu věcí, například odtok vody pro toalety, který bude instalován později. Kromě toho byla na některých místech nízká výška kvůli některým nízko visícím trámům střechy budovy.
 
Naše řešení:

Řešením pro tyto jednotky byla instalace plně přizpůsobených mezipater. Abychom co nejlépe využili prostor v mezipatře, rozhodli jsme se instalovat dvě schodiště, abychom minimalizovali dopad nájemců na nízko visící trámy. Křídlová brána se samozavíracími dveřmi navíc zajišťuje bezpečné umístění předmětů na mezipatro nebo vyjmutí z něj.
 

Vycházíme vstříc přáním zákazníků!


Pro zákazníka bylo nesmírně důležité, aby mezipatra splňovala všechny specifické požadavky. Mysleli jsme společně se zákazníkem a několikrát jsme místo navštívili, abychom mu co nejvíce ulehčili. Dobrý kontakt a projednání všech informací je zde klíčové. Můžeme brzy pracovat pro vás? Vyžádejte si cenovou nabídku na vlastní mezipatro v pouhých třech krocích.
 

- Ernst de Groot,
Junior Accountmanager

JAK VYTVOŘIT MEZIPATRO, KTERÉ SPLŇUJE VŠECHNY POŽADAVKY?


Když jsme obdrželi oficiální objednávku od zákazníka, naši projektoví manažeři změřili různé jednotky a vytvořili jsme výkresy obsahující mezipatra v jednotkách. Po odsouhlasení výkresů byla zahájena výroba a sedm pater bylo instalováno vlastním týmem.
 
Hlavním cílem tohoto projektu je poskytnout řešení, které splňuje všechny požadavky klienta. Společně s klientem jsme zajistili pronájem sedmi jednotek s dvojitou metráží čtverečních. Mezipatra mají luxusní dřevotřískovou povrchovou úpravu. Tyto dřevotřískové desky poskytují nejen krásnou povrchovou úpravu, ale také se snadno čistí. Luxusní dřevotřísková deska v kombinaci se zvolenou barvou RAL 9002 vytvořila krásný konečný výsledek.
 
Společnost Profielnorm realizovala tento projekt tak, že splnila všechna (specifická) přání zákazníka, při kterém byl dobrý kontakt prvořadý! Díky našim kompletně na míru vyrobeným mezipatrům bylo vše navrženo, vyrobeno a instalováno tak, jak zákazník očekával.

VYŽÁDEJTE SI CENOVOU NABÍDKU
 
Galerie projektů Profielnorm

Chcete vidět více příkladů mezipatra od Profielnorm? Prohlédněte si naši galerii projektů! Ukážeme vám další fotografie z nedávno realizovaných projektů v tomto i dalších odvětvích.
 
 
 

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo