Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.

Mezipatro skladu o rozloze 40 000 m2

Rychlá fakta:
  • Dvoupatrová mezipatrová podlaha
  • Křížový třídicí dopravník pod mezipatry
  • Volně stojící plošiny, regály a dopravníky na každé úrovni
  • Plocha mezipatra: 40 000 m2

Výzva:

Mezipatře byly součástí velkého projektu automatizace skladu na klíč s příčným třídičovým dopravníkem pod mezipatry, volně stojícími plošinami vah, regály a dopravníky na každé úrovni. Tato zatížení měla silný dopad na betonovou podlahovou desku. Naše společnost byla schopna po konzultaci s dodavatelem stavby poskytnout řešení, jak tato zatížení zvládnout.

Naše řešení:

Od začátku výběrového řízení Profielnorm proaktivně radil zákazníkovi s konceptem mezipatra v kombinaci s automatizací a regály. Měli jsme několik osobních schůzek se zákazníkem a s našimi různými odděleními, včetně inženýrství a plánování, abychom probrali detaily návrhu a vyvinuli dvě zcela nová mezipatře s celkovou plochou 40 000 m2.

Silnější díky spolupráci!


Výborná spolupráce a dobrá koordinace se zákazníkem vedla k úžasnému výsledku!

- Jasper Heijboer,
Sales Specialist

Jak podpořit zákazníka s projektem pro automatizaci skladu


Náš zákazník má velmi rozsáhlý logistický dodavatelský řetězec s 900 dodavateli a celkem 450 000 zbožím na skladě. Sklady zákazníka splňují nejmodernější a nejpokročilejší evropské normy.

Profielnorm dodal zákazníkovi dvoupodlažní mezipatrovou podlahu prostřednictvím hlavního dodavatele pro 2 velké logistické haly o celkové ploše mezipatra 40 000 m2. Mezipatra byly součástí velkého projektu automatizace skladu na klíč s příčným třídičovým dopravníkem pod mezipatrami, volně stojícími váhovými plošinami, regály a dopravníky na každé úrovni.

Od začátku výběrového řízení Profielnorm proaktivně radil zákazníkovi s konceptem mezipatra v kombinaci s automatizací a regály.

Po rychlém dokončení koncepční fáze a nabídky obdržel Profielnorm zakázku na mezipatro.

Krátce poté došlo k osobnímu setkání se zákazníkem v Nizozemsku, kde byly projednány poslední detaily návrhu s inženýry a plánováním společnosti Profielnorm. Projekt byl rozdělen do fází podle preferencí instalace a plánování zákazníka, přičemž byl také zohledněn optimální objemový mix v továrně, aby se nenarušil pravidelný tok zakázek na Profielnorm.

Inženýrská fáze byla rychle dokončena se schválenými výkresy pro každou fázi výstavby. A kompletní projekt byl vyroben, dodán a nainstalován včas. Celková doba realizace celého projektu trvala od výběrového řízení do dokončení necelý 1 rok. Klient byl bezpochyby s výsledkem velmi spokojen.

Níže několik fotografií tohoto nového mezipatra. Také byste rádi vytvořili více prostoru pro vaše podnikání bez stěhování do nové budovy? Naše mezipatro může být perfektním řešením pro váš nedostatek úložného prostoru. Neváhejte kontaktovat naše profesionály pro více informací a osobní rady. Preferujete začít s uvedením ceny? Neváhejte a vyžádejte si cenovou nabídku online.
Zeď slávy

Máte zájem o více fotografií různých projektů? Podívejte se na naši zeď slávy! Ukážeme vám více fotografií nedávno realizovaných projektů v tomto sektoru a dalších sektorech.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo