Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.

Mezipatro ve Wałbrzychu - další prostor pro uložení komponentů

Základní parametry:
  • Místo: Wałbrzych, Dolní
  • Slezsko Celková plocha: 150m +
  • Konstrukce přiléhá ke dvěma stěnám haly a tvoří písmeno L
  • Opláštění z protiskluzové dřevotřísky

Výzvy:

Klient nutně potřeboval další prostor ve své lokalitě z důvodu rychlého rozvoje společnosti se současnou potřebou zachování současné rychlosti a včasnosti realizace.
Velmi důležitým požadavkem při realizaci tohoto projektu byla „čistá montáž“ z důvodu nové podlahy, která se nemohla poškodit ani ušpinit.
Materiál musel být vyložen na městskou komunikaci, aby nerušil provoz.

Naše řešení:

Společnost Profielnorm dodala mezipatro velmi brzy ráno, aby se efektivně vyložilo a umožnilo týmu okamžitě začít pracovat.
K práci byly použity pouze vozíky a zvedáky s bílými pneumatikami, aby byla podlaha chráněna před nečistotami a poškozením.

"ČISTÁ PŘESNOST", RYCHLOST A KVALITA.


Pro našeho klienta byla nejdůležitější naléhavá potřeba dalších skladových prostor v novém objektu při zachování co největšího prostoru na úrovni terénu pro montáž.

Díky kvalifikovanému inženýrsko-montážnímu týmu jsme byli schopni klientovi navrhnout a postavit mezipatra na míru jeho potřebám a očekáváním.

Díky této implementaci mohl klient realizovat svůj plán na 100 % v souladu s principy LEAN.

- Krystian Smiech,
Manažer pro klíčové zákazníky

Optimální využití prostoru ve skladu zákazníka


Společnost Profielnorm navrhla mezipatro ve tvaru L. Na každou stranu rovnoběžně se stěnou jsme nainstalovali samozavírací bezpečné paletové brány, díky nimž je podávání a rozvoz materiálu nahoře pohodlný a rychlý.

Pro zajištění snadného a rychlého přístupu na podestu ve dvou směrech jsme navrhli schodiště umožňující komunikaci ve střední části mezipatra. Díky zvýšené účinnosti byla optimalizována pracovní doba.

Doporučujeme vám prohlédnout si fotografie. Pokud hledáte podobné řešení nebo jen potřebujete více prostoru - kontaktujte nás pro více informací nebo požádejte o online cenovou nabídku.
Čím se vaše společnost zabývá?

CEO: Působíme v odvětví elektrické mobility a CNC obrábění. Vyrábíme lehká transportní kola a podporujeme průmyslové závody v oblasti vysoce přesného CNC obrábění.

Proč jste se rozhodli pořídit si mezipatro a jaký problém se díky jeho používání vyřešil?

CEO: Motivací pro nákup mezaninu byla naléhavá potřeba dalších skladových prostor v novém objektu a udržení co největšího prostoru na nulové úrovni pro montáž.

Jaký je účel mezipatra?

CEO: Mezipatro je určeno pro skladování komponentů. Při montáži byl nutný přímý přístup dílů a komponentů uložených na plošině v souladu s principy lean managementu.

Jak probíhal celý proces realizace (od schůzky a nabídky až po objednávku, dodávku a montáž)?

CEO: Vše proběhlo velmi hladce, poptávka, nabídka, technické detaily a realizace všech etap včetně jednotlivých detailů, např. bílá kola na vysokozdvižných vozíkech.

Vyskytly se na cestě nějaké problémy/výzvy?

CEO: Ano, jednou z výzev byla speciální péče o nově litou podlahu, ale díky dobré komunikaci a spolupráci bylo vše perfektně realizováno.

Podařilo se díky mezaninu realizovat plán společnosti?

CEO: Rozhodně, teď využíváme celý jeho povrch a neumíme si představit, že bychom toto místo neměli. Škoda, že nemáme více místa na další mezipatro.

Jste spokojeni a můžete Profielnorm bezpečně doporučit?

CEO: Ano, Profielnorm je velmi profesionální společnost a samotný produkt dává skvělý poměr získání dalších skladových prostor k investici.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo