Vyberte si jazyk

Vyžádejte si cenovou nabídku
Žádost
+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.


Skladové mezipatro s dvěmi podlažími

Rychlá fakta:
  • Plocha mezipatra: 4 822 m2
  • Zatížení podlahy mezipatra je 500 kg/m2
  • Velká rozpětí až 9 500 mm
  • Dvě úrovně, přičemž druhá úroveň má výšku 7 576 mm

Výzva:

Tento zákazník pokračuje ve svém růstu a expanzi. Jak objemově, tak sortimentem. Kromě známého sortimentu bot chtěl zákazník nabízet i módu. Místo přestavby hledali jiné řešení, jak optimálně využít stávající prostor ve svém skladu.

Naše řešení:

Společnost Profielnorm společně s jedním ze svých stálých prodejců vytvořila návrh na dodávku a montáž vícepatrového mezipatra. Při návrhu sloupového rastru bylo nutno zohlednit stávající dráhy a stroje. Standardní ztužení nebylo možné kvůli chodníkům a strojům pod podlahou. Proto bylo rozhodnuto použít portálové ztužení.

Společně pro nejlepší výsledek


Společně s jedním z našich pravidelných prodejců jsme se této výzvy chopili se skvělým výsledkem. Pro koncového zákazníka je instalováno působivé dvoupodlažní skladovací mezipatro.

- Ton van Straten,
Internal Sales Manager

Více úložného prostoru díky optimálnímu využití výšky budovy


Zákazník měl v plánu dále rozšiřovat svůj sortiment. Kromě známého obuvnického sortimentu měl zákazník v plánu začít prodávat oblečení. To vyžadovalo spoustu úložného prostoru navíc a zákazník začal hledat vhodné řešení.

Možným řešením mohla být přestavba nebo přemístění, ale zákazník hledal jiné řešení a skončil u Profielnormu a běžného prodejce Profielnormu. Pro optimální využití výšky a prostoru současné budovy bylo zvoleno vícepatrové mezipatro skladů. Přestavba nebo přemístění již tedy nebylo nutné.

Společnost Profielnorm společně s jedním ze svých stálých prodejců zpracovala pro tohoto zákazníka návrh na dodávku a montáž vícepatrového mezipatra. Při návrhu mezaninu bylo důležité zohlednit stávající dráhy a stroje v budově. Standardní ztužení proto nebylo možné, a tak bylo rozhodnuto pro tento projekt mezipatra použít portálové ztužení.


Po schvalovacím procesu a výrobě v továrnách Profielnorm v Tholenu mohly být dodávky zahájeny. Celkově byl tento projekt vyroben a dodán ve čtyřech fázích. Profielnorm se postaral o dodávky a příslušného prodejce Profielnorm pro montáž mezipatra.

Aby bylo zajištěno, že podnikání zákazníka může nerušeně pokračovat, instalace mezipatra probíhala v noci mezi 24:00 až 7:00. Celkově trval proces od okamžiku oficiálního zadání do ukončení montáže asi 10 týdnů.

Pokud by si zákazník přál v budoucnu svůj sortiment ještě rozšířit, je dodávané mezipatro připraveno na případné rozšíření. Profielnorm tak může později jednoduše rozšířit mezipatro.

Níže si prohlédněte fotografie tohoto úložného mezipatra. Hledáte řešení na míru pro skladování vašeho zboží? Neváhejte kontaktovat naše odborníky pro osobní poradenství nebo si nezávazně vyžádejte cenovou nabídku prostřednictvím našich webových stránek.
Zeď slávy

Máte zájem o více fotografií různých projektů? Podívejte se na naši zeď slávy! Ukážeme vám více fotografií nedávno realizovaných projektů v tomto sektoru a dalších sektorech.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo