Vyberte si jazyk

Vyžádejte si cenovou nabídku
Žádost
+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

;

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.


Systémová integrace mezipatra ve 3 halách

Rychlá fakta:
  • Plochy: 3 500 m2 (dva mezaniny dohromady), 180 m2, 380 m2, 2 120 m2 a 740 m2 
  • 6 mezaninů pro systémovou integraci ve 3 různých halách pro našeho zákazníka
  • Celková výška dvou mezipater je 4 720 mm
  • Částečně s dřevotřískovou deskou a částečně s roštem, z důvodu požárních předpisů

Výzva:

Náš zákazník, společnost zabývající se řešením dodavatelského řetězce, chtěl optimálně využít prostor ve svém distribučním centru pomocí mezipater Profielnorm. V budově je asi osm kilometrů dopravníků, potřebovali jsme naše mezipatra postavit tak, aby dopravníky jezdily nahoru a pod naše konstrukce.

Naše řešení:

Společnost Profielnorm nabídla řešení mezipatra pro 3 různé haly pro podporu plně automatizovaného procesu objednávek zákazníka. Dokončili jsme 6 konstrukcí mezipater včetně mnoha přechodů a schodišť, abychom se ujistili, že všechny pozice v celém systému jsou snadno dosažitelné.
Henry van der Graaf | Project Manager

Velký projekt se spoustou variací


Díky dobré koordinaci předem a intenzivní komunikaci se zákazníkem v průběhu celého procesu byly všechny jednotlivé komponenty instalovány včas a k naší spokojenosti.

- Henry van der Graaf,
Project Manager

Jak využít dostupný prostor optimálně pro firmu v řešení dodavatelského řetězce


Pro společnost zabývající se řešením dodavatelského řetězce jsme dodali mnoho různých konstrukcí pro nové, ultramoderní distribuční centrum, které skladuje 150 000 různých předmětů, převážně parfémů, v budově o rozloze 38 000 m2. V budově se nachází kolem osmi kilometrů dopravníků, které jdou nahoru a pod naše konstrukce. Společnost Profielnorm pro tohoto zákazníka vyvinula systémové integrace mezipater pro 3 různé haly.

V hale číslo 2 jsme instalovali dvě mezipatrové konstrukce pro stavbu třídiče ve výšce 2 450 mm. Tyto stavby mají celkovou velikost 600m2 a mají roštovou podlahu. Pro podporu dopravníkových pásů v této hale je instalována přídavná konstrukce o ploše 180 m2. Pro zpřístupnění okolí třídiče jsme vyvinuli a nainstalovali lávku ve výšce 2 450 mm o délce 63 metrů.

Dalším krokem v tomto projektu byla hala číslo 3. Toto mezipatro má celkovou plochu 2 120 m2 a má částečně dřevěnou a částečně roštovou podlahovou krytinu. Pro optimalizaci bezpečnosti a použitelnosti jsou do tohoto mezipatra přidány schody, paletové brány a zábradlí. Výška podlahy je 4 720 mm. V mezipatře je instalován třídič a jsou zde pracovní stanice, které umožňují přístup k vysoce automatizovanému systému řešení kyvadlové dopravy zákazníka. Kromě tohoto mezipatra je v hale č. 3 vybudována také konstrukce mezipatra. Toto mezipatro nese dopravní pásy ve výšce 5 000 mm o ploše 380 m2. Mimořádně speciální v této hale je skywalk, který jsme nainstalovali. Skvělý skywalk o délce 20 metrů, který vede nad třídičem a visí volně 9 metrů, aby umožnil přístup do mezipatra v budově ve výšce téměř 8 metrů.

Nakonec jsme ve firmě instalovali mezipatro systémové integrace v hale 4. Toto mezipatro má celkovou plochu 740 m2 a celkovou výšku 4 720 mm. Povrchovou úpravu podlahy tvoří částečně dřevo a částečně rošt. Také v tomto mezipatře a pod ním jsou pracovní stanice, které jsou připojeny k automatizovanému systému řešení kyvadlové dopravy.

K dokončení celé instalace jsme dodali také mnoho schodišť a schodů, abychom se ujistili, že na všechny pozice v celých systémech lze snadno dosáhnout.

Podívejte se na fotografie těchto systémových integračních konstrukcí mezipater. Hledáte také způsob, jak optimalizovat svůj automatizovaný tok procesu objednávek? Kontaktujte nás pro více informací nebo si vyžádejte cenovou nabídku online.
Zeď slávy

Máte zájem o více fotografií různých projektů? Podívejte se na naši zeď slávy! Ukážeme vám více fotografií nedávno realizovaných projektů v tomto sektoru a dalších sektorech.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo