Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Mezipatra na míru

Profielnorm dodává na trh více než 2.000 nových mezipater každý rok. Abychom vám poskytli nějaké příklady, zde naleznete naše případové studie.

Závěsný systém pro manipulaci s materiálem

Rychlá fakta:
  • 70 x 32 metrů (4 úrovně)
  • Rozteč sloupů podle betonových pilířů v podlahové desce 5,4 x 5 metrů
  • Výška až 12 200 mm 
  • >10 000 m2 plochy

Výzva:

Vytvoření více prostoru pro tento podnik pomocí 4 patrového bez přerušení provozu. Ocelová konstrukce musela nést závěsný systém pro manipulaci s materiálem a musela zajistit systém volného chodu.

Naše řešení:

Nové mezipatro se speciální konstrukcí zajišťující speciální stabilitu, která zákazníkovi poskytuje 100% volný přístup a volný prostor bez blokujících příčných vzpěr.
Johan Bazen | CCO

Žádná překážka


Pro zákazníka bylo nanejvýš důležité, aby mohl zůstat provozuschopný během instalace mezipatra. Díky našim týmům a profesionální instalaci jsme jim postavili nové mezipatro, zatímco oni mohli pokračovat ve své činnosti. Velký projekt a neexistovala žádná překážka.

- Johan Bazen,
CCO

Jak podpořit závěsný systém pro manipulaci s materiálem


Hlavním účelem této konstrukce je podpora závěsného systému pro manipulaci s materiálem.

Tato ocelová konstrukce v mezipatře se skládá z jedné hlavní ocelové věže se 4 úrovněmi a menší ocelové konstrukce (1 úroveň) nad betonovou plošinou. U hlavní věže jsou spodní tři patra vybaveny dřevěnými podlahami (horní ‚přírodní‘, spodní bílá), okopovou deskou a zábradlím.

Horní úroveň je pouze pro podepření závěsného zařízení. Menší ocelová konstrukce je také pouze pro podepření závěsného zařízení a nejedná se o podlahu.

Spojení závěsného oděvního systému směrem k profilům vyžadovalo další řadu otvorů ve vaznicích. Bylo navrženo specializované řešení po konzultaci se zákazníkem. Pro betonovou podlahu jsme také museli vytvořit speciální návrh z hlediska simultánního faktoru, abychom zvládli nové čtyřpatrové mezipatro.

Kromě toho byl přidán speciální design stability, který zajišťuje systém volného chodu v mezipatře a poskytuje zákazníkovi 100% volný přístup a volný prostor. Proto nejsou v této konstrukci mezipatra použity žádné blokovací příčné výztuhy.

Profielnorm realizoval tento projekt včas a v rámci rozpočtu zákazníka. Pro zákazníka bylo velmi důležité zůstat provozuschopný během instalace mezipatra. Náš profesionální instalační tým nainstaloval nové mezipatro, zatímco zákazník mohl pokračovat ve své činnosti. Ze strany našeho instalačního týmu nedošlo k žádné účinné překážce.

Podívejte se na tento speciální projekt s fotografiemi níže. Hledáte řešení šité na míru pro vaši firmu? Neváhejte nás kontaktovat pro osobní radu nebo si přímo vyžádejte cenovou nabídku online. Vytváříme více prostoru pro vaše podnikání na základě vaší specifikace.
Zeď slávy

Máte zájem o více fotografií různých projektů? Podívejte se na naši zeď slávy! Ukážeme vám více fotografií nedávno realizovaných projektů v tomto sektoru a dalších sektorech.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo