Vyberte si jazyk

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakty

Celý proces pod kontrolou

Společnost Profielnorm má celý proces vámi požadovaného mezipatra ve vlasních rukou a pod kontrolou: poradenství, inženýring, výrobu, dopravu a instalaci.

Celý proces pro vaše mezipatro

Jako produktový specialista má Profielnorm East celý proces pro vaše mezipatro ve vlastních rukou: konzultace, inženýrství, výroba a doprava a instalace. Od osobního poradenství až po dodání. Profielnorm East zajišťuje vysoce kvalitní produkt a optimální řešení pro vaše podnikání. Různé certifikáty zaručují odolnost a bezpečnost mezipater. Profielnorm East se na trhu vyznačuje jako profesionální výrobce.
Konzultace
1
Inženýrství
2
Produkce
3
Práškové lakování
4
Transport
5
Instalace a projektový management
6
1

Konzultace

Přizpůsobení a kvalita mezipatra jsou pro Profielnorm prvořadé. Máte zájem optimalizovat prostor pro vaši komeční budovu? Naši technicky zdatní zaměstnanci vám rádi poskytnou osobní poradenství pro vaše mezipatro. Touto cestou tak společně vytvoříme vhodné úložné řešení pro vaši společnost. Všechny naše mezipatra jsou vyráběna na míru a zcela dle vašich potřeb a přání.

Po konzultační fázi je mezipatro přesně změřeno a připraveno k převedení týmem inženýru na 3D výkres v HiCAD a cenovou nabídku. Naši poradci jsou vám plně k dispozici pro realizaci vašeho mezipatra. Proto vás prosime o nezávazné kontaktování. Dáváte přednost tomu, abyste nejprve obdrželi indikaci ceny? Využijte naši kalkulačku a získejte cenovou nabídku na základě vašich přání a potřeb.
2

Inženýrství

Inženýrské oddělení je srdcem naší společnosti. Toto oddělení poskytuje 3D HiCAD výkres na základě naměřených dat, který je nabídnut zákazníkovi. Ke každému mezipatru je připojen statistický výpočet dle EUROCODE 3. Tento výpočet garantuje stabilitu, sílu a kvalitu mezipatra.

V Profielnorm si můžete vytvořit vlastní mezipatro. Naše inženýrské oddělení vytváří flexibilní a šitá na míru řešení. Pro každé mezipatro je proveden stavební výpočet. Kvalifikovaní projektoví inženýří vytvoří HiCAD 3D výkres. Kromě toho také zajíšťují správné zprocesování prostřednictvím výroby a logistiky. Z tohoto důvodu je inženýrské oddělení srdcem společnosti Profielnorm.
3

Produkce

Profielnorm poskytuje zakazníkovi řešení na míru. To dělá z výroby nepostradatelný článek v celém procesu. Z našich válcoven jsou vyrobeny C+ a S+ profily, které reprezentují nosnost našich mezipater. Profielnorm má své vlastní moderní a kompletní továrny, které vyrábějí a montují různé prvky mezipatra. Veškeré díly jsou pak dodány jako ‘stavebnice‘.

Ukázkou naší výroby jsou válcové stroje, na kterých se tvarují a děrují profily C+, S+ a I+. Automatické pily, svařovací roboty a automatická vrtací linka jsou zodpovědné za výrobu sloupů, schodišť a zábradlí pro mezipatra. Novinkou v našem výrobním procesu je práškové lakování, o tom více v dalším kroku. Díky SMART výrobním technologiím může Profielnorm opatřit své produkty značkou kvality CE. To znamená, že výrobní proces je plně zaměřen na výrobu částí ocelových konstrukcí v souladu s NEN-EN 1090, všeobecnou normou pro nosné ocelové konstrukce.
4

Práškové lakování

Práškové lakování je dalším krokem v našem interním procesu. Naše vlastní plně automatická linka na práškové lakování poskytuje vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Díly jsou postupně čistěny, potaženy a vysušeny v elektricky poháněné peci. Díky této lince na práškové lakování má Profielnorm také kontrolu nad procesem lakování.

Toto rozšíření továrny zajišťuje kratší dodací lhůty a větší flexibilitu. Vaše nové mezipatro bude dodáno v barvě RAL dle vašeho výběru. Sdělte nám svá přání a my se pustíme do práce. Vaše mezipatro může například dokonale ladit s vašimi obchodními prostory nebo s firemními barvami.
5

Transport

Komponenty mezipatra jsou na stavbu dodávány formou stavebnice nákladním automobilem. Přeprava vašeho mezipatra je s Profielnorm v dobrých rukou. Následně je možné si vybrat mezi profesionální instalací z naší strany, nebo zvolíte instalaci svépomocí.
6

Instalace a projektový management

Profielnorm má zkušené montážní týmy, které za pomocí zvedacího zařízení a speciálního nářadí zaručují profesionální konstrukci vašeho nového mezipatra. Naši technici mají potřebné certifikáty pro odbornou a bezpečnou montáž.

Během celého procesu je váš projekt mezipatra propojen s projektovým manažerem. Projektový manažer vám bude k dispozici od chvíle, kdy je vaše objednávka konečná. Aby byl zajištěno, že nové mezipatro perfektně zapadne do vašeho prostoru, tak projektový manažer navštíví dané místo a profesionálně zaměří příslušné hodnoty. Projektový manažer bude vaši kontaktní osobou a zajistí, aby bylo mezipatro dodáno a/nebo instalováno podle vašeho přání.
Mezipatro instalace Profielnorm
Zajímá vás, jak vám můžeme pomoci? Neváhejte nám zavolat pro více informací a osobní poradenství nebo si vyžádejte cenovou nabídku online.

Certifikace

NEN-EN 1090 a ISO 3834

CSR

CSR & Cirkulární výroba

Vyžádejte si cenovou nabídku

3- krokový online požadavek

+48 748 841 031

Kontaktujte nás přímo